Doutníky Davidoff

Filozofie produkce Davidoff známá jako „from crop to shop“ (od sběru až do humidoru) zaručuje nejvyšší úroveň kontroly a neměnnosti celého procesu tvorby doutníků. Existují však i faktory, které objektivně svědčí o kvalitách doutníku – hlubokém, mastném a lesklém vzhledu, dokonalém hoření a perfektním tahu. Bez ohledu na složení a použitou produktovou řadu má každý doutník dokonalou rovnováhu vůně, síly a chuti. Tato sofistikovanost je nepopiratelnou autoritou a nezvratnou pověstí značky Davidoff.

 

DAVIDOFF SIGNATURE

Řada Signature obsahuje nejznámější formáty Davidoff včetně legendárních doutníků No.2 a 2000. Po extrakci lehké sladkosti zanechávají charakteristickou krémovou stopu. Díky své delikátnosti je řada Signature velkým úvodem do světa doutníků.

Síla: jemné (1,5)

 

DAVIDOFF GRAND CRU

Řada Grand Cru je důstojným nástupcem linie Chateau vytvořené panem Zino Davidoff v roce 1946. Pečlivě vybrané listy tvoří směs dřevnatých, ořechových a mírně kořeněných vůní.

Síla: středně jemné (2)

 

DAVIDOFF ANIVERSARIO

Řada Aniversario byla speciálně vytvořena k oslavě 80. narozenin pana Zino Davidoff. Překvapivá harmonie této linie vytváří speciální složení středně silných doutníků, kterou umocňuje jemná vůně cedru a koření.

Síla: středně jemná až střední (2,5)

 

DAVIDOFF ROYAL RELEASE

Aby se doutník mohl pyšnit titulem Davidoff Royal Release trvá to více než 10 let. Vybraná zrna, pečlivě obdělávané plodiny a ručně vybírané nejlepší tabáky jsou určena pro Royal Barn – místo, které denně prohlíží master blender Davidoff. Tyto jedinečné doutníky jsou připraveny výhradně osmi master torcedory, z nichž každý má alespoň 15 let zkušeností. Požitek s Davidoff Royal Release je opravdu královský zážitek!

Síla: střední (3-3,5)

 

DAVIDOFF WINSTON CHURCHILL

Doutníky inspirované jejich nejznámějším milovníkem – Sirem Winstonem Churchillem. Směs tabáků z Ekvádoru, Mexika, Nicaraguy a Dominikánské republiky použitá v doutnících Davidoff Winston Churchill je stejně rozmanitá jako jeho osobnost.

Síla: středně silné (3,5-4)