Doutníky

Nabízíme široký sortiment vynikajících vlhkých i suchých doutníků prémiových značek Cohiba, Montecristo, Romeo y Julieta, Partagas, Hoyo de Monterrey, Punch, Trinidad, Vegas Robaina, H.Upmann, Davidoff, Zino, Dunhill, Gurkha, Cuesta-Rey, VegaFina, Don Diego, Santa Damiana, Flor de Copan, A.Fuente, Ashton, Stanislaw a další.
V širokém sortimentu značek doutníků lze u nás vybírat zejména z velikostí základního tvaru parejos (tzv. rovných doutníků):Corona, Churchil, Doble Corona, Petit Corona, Panatela, Robusto.
Z velikostí základního tvaru figurados (proměnné tvary) lze zejména jmenovat: Torpedo, Perfecto, Pyramides, Belicoso, Diademas, Culebras. Tyto doutníky jsou specialitou, mají své charakteristické vlastnosti a neobvyklé tvary. V humidoru nesmí chybět.
Nejlepší doutníky jsou označovány premium nebo super premium. Mimořádné doutníky mají označení vintage.
Skladování vlhkých doutníků je věnována v naší prodejně vysoká a odborná pozornost. Doutníky jsou skladovány zásadně ve vestavěném humidoru s automatickými zvlhčovači vzduchu. Doutníky jsou jedině tak udržovány v požadované vlhkosti a teplotě připomínající co nejvíce podmínky původního prostředí při výrobě. Touto odbornou péčí zaručujeme nejvyšší kvalitu doutníků. Zákazníci si pak mohou doutníky plně vychutnat. Pokud zakoupíte vlhké doutníky v trafice nebo prodejně, kde jsou doutníky pouze doplňkem prodeje, je riziko, že budou přeschlé, pak rychle hoří, mají hořké pachutě a doutník kuřákovi nepřinese potěšení. Jsou to pak doslova vyhozené peníze.