Perdomo Special Craft Series

Skuteční fajnšmekři vědí, že doprovodný nápoj dokresluje chuť tabákových listů a naopak! V nové prémiové řadě ručně balených doutníků Special Craft Series vychází Perdomo vstříc především všem milovníkům piva. A protože ke klasickým spodně kvašeným ležákům přibývá nabídka speciálních piv z malých lokálních pivovarů i ze světa, příznivci doutníků a chmelového moku k tomu jistě ocení trojí možnost kouřem zušlechtěné symbiózy těchto dvou neodolatelných „neřestí“. Všechny tři blendy a wrappery Special Craft Series byly vytvořeny k doladění specifických chutí jednotlivých druhů piv.

Connecticut je balen do krémového krycího listu Connecticut ze Spojených států. Přírodně sladký vázací list pochází z údolí Jalapa z Nikaragui a bohatá aromatická výplň z údolí Condega. Connecticut je lehké až střední síly, která se velice dobře snoubí s lehkými jiskřivými svěže chmelovými chutěmi typickými pro piva plzeňského typu, světlá svrchně kvašená piva typu Ale nebo lehké regionální ležáky.

Sun Grown je balen do sladce kořenitého krycího listu, jehož tabák pochází z kubánských semen z údolí Jalapa. Doutník je vázán chuťově bohatým aromatickým listem z údolí Condega a robustní náplň tvoří rostliny z kubánských semen vysetých v údolí Estelí. Sun Grown nabízí střední až vyšší mohutnost chuti a je určen do kombinace se sladovou chutí, květinovým až citrusovým aroma a chmelovým zakončením piv typu Pale Ale, IPA (Indian Pale Ale) či sezónních piv pro Oktoberfest nebo speciálních ležáků.

Maduro představuje ušlechtilý nikaragujský blend s tmavým olejnatým krycím listem z údolí Jalapa, aromaticky výrazným vázacím listem z Condegy a robustní náplní z údolí Estelí. Maduro vyniká středním až silným tělem, které jde krásně dohromady s intenzivními chutěmi tmavé čokolády, pražené kávy, karamelu a kouře tvrdého dřeva které se objevují v silných tmavých pivech typu Stout, Porter, Brown Ale, Bock či Dunkel.