Doutníky: Doutníky vlhké Nikaragua - Perdomo:

Perdomo Habano Bourbon Barrel Aged

Perdomo Habano Sun Grown

Tabákový list je jako muž. Čím déle a rozmanitěji zraje, tím je ušlechtilejší a získává tak nenapodobitelný šmrnc....
To platí zvlášť o nové sortě doutníků Perdomo: Habano Bourbon Barrel-Aged. K dosažení dokonalé směsi se používají pouze ručně vybírané krycí tabákové listy perfektně vystařené fermentací po dobu až šesti let. Potom listy ještě dozrávají v sudech po Bourbonu (tzv. „Bourbon Barrel-Aged“ proces). Krycí listy Connecticut zrají 6 měsíců, Sun-Grown 10 měsíců a Maduro dokonce 14 měsíců. Krycí listy tímto stařením dosahují naprostého vrcholu své barvy, textury, vůně a chuti, což dodává doutníkům nádherně rozprostřený a vyvážený kuřácký zážitek.
Každý doutník z řady Habano Bourbon Barrel-Aged je pečlivě „namíchán“ z tabáků té nejvyšší třídy, včetně aromatických listů seco z údolí Condega, přirozeně sladkých listů viso z farem Jalapa Valley a chuťově výrazných a plných listů ligero ze světoznámého údolí Estelí.
Tato unikátní kombinace poskytuje doutníkům Perdomo Habano Bourbon Barrel-Aged širokou rozmanitost aroma s excelentní harmonií síly a chutí až do finálového popotáhnutí.
Aroma a chuť po svém dirigují tři variety krycích listů.
Ekvádorský Connecticut nabízí bohatou krémovou chuť se smetanově hladkým zakončením. Doutníky Sun-Grown se vyznačují středně plnou silou aroma s přitažlivě zemitou chutí a jemnými náznaky koření. Středně až plnou silou se vyznačují také Maduro vrstvené bohatými robustními chutěmi s podtóny tmavého kakaa a pražené kávy.

Slevy, speciální
nabídky, akce...

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Odebírat zpravodaj

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje! Stačí vyplnit několik údajů a každý měsíc najdete ve své e-mailové schránce vyjímečnou nabídku pro naše věrné zákazníky.

Jednoznačně potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let nebo 21 let pokud podléhám právu USA.
Facebook Google+