Rumy, koňaky, whisky: Rumy:

Dzama

Dzama

Tento výjimečný rum je vyráběn z kvalitní cukrové třtiny pěstované na ostrově Nosy-Be u Madagaskaru. Na tomto ostrově se pěstuje i rostlina ylang-ylang, jejíž esence je nepostradatelná pro výrobu parfémů. Její vůně prostupuje do cukrové třtiny a projevuje se i ve výjimečné dlouhotrvající chuti destilátu.
Název „Dzama“ je odvozen od města Dzamandzar, kde se základní rum vyráběl. Dzama rumy jsou produkcí společnosti Vidzar založené v roce 1981. Tato společnost ovládá 60% trhu lihovin na ostrově. Od roku 2011 se rozvíjí export s rumy Dzama do 20 zemí světa. Největším odběratelem je Francie, Itálie, Španělsko, Německo, USA a Kanada. Od roku 2012 se dováží i do ČR a tyto vynikající rumy si získávají rychle svou oblibu.
Základní surovinou pro výrobu tohoto rumu je melasa, která se zpracovává v destilériích na základní rumy. Blendy rumu pak zrají v dubových sudech po whisky nebo cognacu. Při zrání rumu se nepoužívá systém solera, tedy pokud je na láhvi uvedeno, že se jedná o rum starý např. 6 let, znamená to, že byl skutečně uložen do dubových sudů na 6 let.
Rumy Dzama jsou znalci vysoce ceněny pro jejich velice jemnou, komleplexní a plnou chuť. Jsou velmi aromatické. Projevují se v nich tóny různého ovoce, vanilky, pepře, hřebíčku, eukalyptu a dřeva. V naší prodejně nabízíme Dzama Cuvée Noire Prestige Ambre, Dzama Vanilla 3 Y.O, Dzama 6 ANS.

Slevy, speciální
nabídky, akce...

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Odebírat zpravodaj

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje! Stačí vyplnit několik údajů a každý měsíc najdete ve své e-mailové schránce vyjímečnou nabídku pro naše věrné zákazníky.

Jednoznačně potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let nebo 21 let pokud podléhám právu USA.
Facebook Google+