Dýmky: Dýmky české výroby:

Dýmky Krška

dýmka Krška 1

První zmínky o Krškových dýmkách se datují od roku 1992. Tehdy začal vyrábět dýmkařský mistr Krška s panem Kopem první dýmky.
Dnes vyrábí atraktivní dýmky ve vlastním dýmkařském studiu. Dýmky se vyznačují robustností, nápaditými, atraktivními a odvážnými tvary, které jsou spojené s originalitou úměleckého díla a ruční práce. Při výrobě dýmek pan Krška představu podřizuje materiálu a nechává se inspirovat tvarem, velikostí a kresbou briarových přířezů, jak říká pan Krška jsou to "pocitové dýmky". Jeho dýmky mají velmi dobrou povrchovou úpravu a výborné kuřácké vlastnosti. Proto jsou oblíbené mezi tuzemskými i zahraničními dýmkaři. Tzv.. „krškovky“ se se prodávají i v našem obchodě v širokém sortimentu a v nejvyšší kvalitě. Kdo hledá neobyčejnou dýmku, ten si dýmku z dílny Karla Kršky určitě nenechá ujít a zařadí ji do své sbírky. Dýmky označuje písmenem „K“ a popisem „Krška“. Nejlepší dýmky jsou označeny korunkou. Ve světě jsou ozdobou světových výstav dýmek. Na mezinárodních soutěžích v pomalém kouření si odneslo mnoho vítězů jako trofej nejvyšší právě dýmku vyrobenou Karlem Krškou.

Slevy, speciální
nabídky, akce...

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Odebírat zpravodaj

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje! Stačí vyplnit několik údajů a každý měsíc najdete ve své e-mailové schránce vyjímečnou nabídku pro naše věrné zákazníky.

Jednoznačně potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let nebo 21 let pokud podléhám právu USA.
Facebook Google+