Dýmky: Dýmky české výroby:

Dýmky Jirsa

dýmka Jirsa 1

Dýmkařská firma pana Oldřicha Jirsy je malým rodinným podnikem v obci Rynholec.
Dýmky z dílny p. Jirsy jsou vždy originální, vyrobené s individuálním přístupem, pečlivě řemeslně zpracované, s výbornou povrchovou úpravou a jsou velmi osobité. Hlavičky dýmek jsou vyráběny z briarového dřeva, náústky jsou akrylátové a doplněné ozdobnými kroužky z různých materiálů. Vyrábějí se v mnoha velikostech, tvarech a úpravách – rustika, pískované, lakované, leštěné přírodní, vše ve vysoké kvalitě. Pro sběratele jsou vyráběny i velmi exkluzivní dýmky. Jirsa své dýmky rozlišuje podle počtu hvězdiček vyražených na dýmce. Kategorie jsou Rusty, Varia, Premia, Supreme a SG. Nejlepší dýmky jsou označovány pěti hvězdičkami. Taková dýmka má dokonalé dřevo typu „straight grain“ a je bez viditelného kazu. Své dýmky Jirsa označuje stylizovaným písmenem „J“ v oválu.

Slevy, speciální
nabídky, akce...

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Odebírat zpravodaj

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje! Stačí vyplnit několik údajů a každý měsíc najdete ve své e-mailové schránce vyjímečnou nabídku pro naše věrné zákazníky.

Jednoznačně potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let nebo 21 let pokud podléhám právu USA.
Facebook Google+