Dýmky: Dýmky zahraniční výroby:

Dýmky DB - Design Berlin

dýmky DB 1

Dýmky Desing Berlin vyrábí Dýmkařské studio Hartmann Desing Berlin.
Lze je označit jako módní dýmky. Vyznačují se vysokou kvalitou provedení. V Německu se preferuje „zdravější“ kouření, proto je drtivá většina dýmek opatřena 9mm filtrem. Moderní design a kvalitní provedení německých dýmek, to jsou přednosti, které neujdou žádnému kuřákovi dýmek. Jsou vyráběny ve 24 tvarech v různých povrchových úpravách. Náustky jsou většinou akrylové, někdy i kaučukové a tzv. cumberland. V nabídce firmy Design Berlin najdeme i moderní dýmky, ozdobené mosazným kováním, stříbrem nebo akrylem. Některé jsou laděné do zelené či modré barvy včetně stejně tónovaného, akrylového náustku. Můžete mít tedy dýmku, která dokonale ladí s vašim oblečením. Dýmky Design Berlin jsou označeny malými, mosaznými písmeny „db“ na náustku. Naše prodejna nabízí vybraný sortinemt těchto dýmek.

Slevy, speciální
nabídky, akce...

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Odebírat zpravodaj

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje! Stačí vyplnit několik údajů a každý měsíc najdete ve své e-mailové schránce vyjímečnou nabídku pro naše věrné zákazníky.

Jednoznačně potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let nebo 21 let pokud podléhám právu USA.
Facebook Google+