Dýmky: Dýmky zahraniční výroby:

Dýmky Savinelli

dýmka Savinelli 1

Dýmky Achille Savinelli vyráběl v Miláně již koncem 19.století. V roce 1956 byl postaven nový závod v Barasu.
Dnes má firma sídlo v Miláně a je největším italským výrobcem dýmek.
•Severoitalské dýmky Savinelli mají mezi dýmkaři ve světě dobrý zvuk. Jsou elegantní a v nabídce je řada příjemných tvarů. Vynikají dobrou funkčností a jsou zhotoveny z kvalitního briarového dřeva. Sortiment představují dýmky vyráběné strojově, ale i kvalitní ručně tvořené dýmky. Ty jsou srovnatelné se všemi drobnými italskými výrobci, kteří se na tyto dýmky specializují. Tato milánská firma může nabídnout každému kuřákovi dýmek jemnou eleganci v klasickém provedení. Platí zde rčení, že klasika nezestárne, a proto jsou dýmky Savinelli mezi dýmkaři stále žádané a oblíbené.
Na každé dýmce Savinelli najdete vyraženo logo Savinelli ve tvaru erbu s písmenem „S“ a nad ním dvě dýmečky, označení modelu a název dýmky. Na náustku je pak vyražen erb ( u klasických sérií) nebo podpis Achilla Savinelliho (u ručně dělaných dýmek). Pouze jedna dýmka z tisíce se stane Giubileo d´Oro, „zlatou jubilejní“ dýmkou. •Dýmky Savinelli jsou vždy dobře vyvážené, s čistými liniemi. Pro sběratele je každoročně připravována jak výroční, tak vánoční dýmka roku.

Slevy, speciální
nabídky, akce...

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Odebírat zpravodaj

Chcete dostávat pravidelné informace z ušlechtilého světa doutníků, dýmek, rumů a whisky do vašeho e-mailu? Exkluzivní nabídky pro nejlepší zákazníky?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje! Stačí vyplnit několik údajů a každý měsíc najdete ve své e-mailové schránce vyjímečnou nabídku pro naše věrné zákazníky.

Jednoznačně potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let nebo 21 let pokud podléhám právu USA.
Facebook Google+